poniedziałek, 3 czerwca 2013


Wielki Charytatywny Maraton Zumby
– szybsze bicie serca dla dzieci


Wielki Charytatywny Maraton Zumby w Tychach, organizowany z udziałem klubów tańca i profesjonalnych instruktorów zumby, odbędzie się 8 czerwca 2013 r. w Tychach. Całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany HOSPICJUM CORDIS w KATOWICACH.
Wielki Maraton Zumby to trzy godziny radosnej zabawy pod okiem profesjonalistów. W trakcie imprezy jako atrakcję przewidziano pokaz tańca duetu Mirror szkoły tańca TITO. Zapraszamy wszystkich, w szczególności osoby, które jeszcze nie miały okazji doświadczyć radości płynącej z zumby.
Bardzo obecnie popularna na świecie i coraz bardziej lubiana także w Polsce zumba to połączenie fitness i tańców latynoamerykańskich. Jak to często bywa, zumba powstała przypadkiem. Pewnego dnia, a było to w latach 90-tych XX wieku, kolumbijski instruktor aerobiku Beto Perez zapomniał zabrać na zajęcia swoją płytę do ćwiczeń i skorzystał z płyty, którą akurat miał w samochodzie – była to muzyka latino. Takim to sposobem narodziła się zumba, która zyskuje coraz większe grono miłośników.
Wielki Charytatywny Maraton odbędzie się w Industrialnym klubie muzycznym „Browar Obywatelski Młotkownia” w dniu 08.06.2013 r. Start o godzinie 16:00.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prowadzona jest przedsprzedaż cegiełek.

Zumba to radosny taniec i świetna zabawa. Bawić mogą się wszyscy, bez względu na wiek i płeć. Wielki Maraton w Tychach to doskonała okazja aby spróbować czegoś nowego i przekonać się do fantastycznego sposobu na aktywność. Zapraszamy bardzo serdecznie do wspólnej zabawy i pomocy dzieciom.


ZAPISY/ZGŁOSZENIA maratontychy@gmail.com
Info tel 530 102 991
Patroni akcji:
KLUB MUZYCZNY MŁOTKOWNIA, TYCHY
MBE Mailboxes etc., KATOWICE
ACTIVE DANCE, DĄBROWA GÓRNICZA
ACTIVE POINT, TYCHY
FORMA FITNESS & DANCE, MIKOŁÓW
PROJEKT POZYTYWKA, KATOWICE
PSZCZYŃSKIE ZUMBIARKI, PSZCZYNA
REVITAL FITNESS KLUB,TYCHY
TIGER FITNESS CLUB, TYCHY
VIVIDORA, KATOWICE
WARSZTAT FORMY,TYCHY
ZUMBA SILESIA, KATOWICE
KLUB ZDROWIE , TYCHY

[Cegiełki można nabywać również u partnerów wydarzenia]

Kontakt dla prasy i partnerów:
Joanna Ogaza
tel. 530102991
email: maratontychy@gmail.com


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz