niedziela, 11 sierpnia 2013

OGŁOSZENIE O SZKOLENIUSpołeczne Towarzystwo Hospicjum Cordis oraz Instytut Educadus Sp. z o.o. działający na zlecenie Fundacji Polsko – Niemieckie Pojednanie ogłaszają nabór kandydatów na szkolenie zatytułowane „Barwy jesieni”.

Celem szkolenia jest przygotowanie wszystkich chętnych do opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi z uwzględnieniem specyfiki potrzeb ofiar represji wojennych.
Szkolenie odbędzie się w terminie od 5 do 26 października 2013 r.  Wykłady poprowadzi wykwalifikowany zespół specjalistów Hospicjum Cordis (lekarze, pielęgniarki, psychologowie, rehabilitanci, terapeuci zajęciowi, osoby duchowne). Będą się one odbywać weekendowo. Natomiast w zajęciach praktycznych będzie można uczestniczyć w tygodniu. Każdy uczestnik, który ukończy szkolenie otrzyma potwierdzający ten fakt certyfikat.

Zgłoszenia przyjmujemy mailowo: hospicjumcordis.budowa@wp.pl lub telefonicznie nr: 32 608 14 86 lub 665 498 170 od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 15.00.
1 komentarz:

  1. Czasami wystarczą tylko chęci i można podjąć pracę w https://www.carework.pl/praca/opieka-niemcy jako opiekunka dla osób starszych. Oczywiście doświadczenie w tym przypadku jest jak najbardziej na plus.

    OdpowiedzUsuń